reklam
reklam
DOLAR 32,8320 % 0.06
EURO 35,1364 % -0.23
STERLIN 41,5368 % -0.34
FRANG 36,7783 % -0.11
ALTIN 2.492,11 % 0,09
BITCOIN 63.781,23 -2.517
reklam

BAŞKAN YAVUZ DÜNYA ŞAMPİYONLARINI ALINLARINDAN ÖPEREK KARŞILADI

Yayınlanma Tarihi : Google News
BAŞKAN YAVUZ DÜNYA ŞAMPİYONLARINI ALINLARINDAN ÖPEREK KARŞILADI
reklam
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz 2 – 6 Mart tarihleri arasında Antalya Kemer’de düzenlenen Ashıhara Dünya Şampiyonasında tarih yazarak Dünya şampiyonluklarını Kırıkhan’a kazandırıp getiren Dünya Şampiyonları Anna Çelik, Seda Nur Yaşçay ve Milli Antrenör Ali Çeltik’i Şehti Gülşah Güler Spor Tesislerinde alınlarından öperek karşıladı.
Başkan YAVUZ karşılamada; “ İlçem ve Ülkem adına çok gururluyum.
Kırıkhan, kendi bünyesinden kendi içinden yetiştirdiği iki tane evladımız Belediye Spor Kulübü adı altında Ali Çeltik kardeşimizin verdiği emeklerle iki tane Dünya Şampiyonu çıkardı.Daha önce bu evlatlarımız bizim Ali Bey dâhil Avrupa Şampiyonu oldu. İnşallah biz onlardan biraz daha çıtayı yükseltip Olimpiyat şampiyonluğu bekliyoruz. Şanlı Bayrağımızı Allah’ın izniyle İstiklal Marşımızı tüm Dünyada bu evlatlarımız okutacaklar.
Onlar bizim gururumuz. Bir daha söylüyorum ilçem adına onlarla gurur duyuyorum. İyi ki varsınız, iyi ki Kırıkhan’dasınız, iyi ki Belediye spor Kulübündesiniz.İnşallah sizin bu gayretiniz geriden gelen gençlerimize de güzel bir örnek olur. Ayrıca yarın 8 Mart Dünya Kadınlar günü. Buradan Türk Kadınına güzel bir armağanınız oldu. Dünyaya Türk Kadınının neler yapabileceğini gösterdiniz. Güzel ve çok anlamlı bir hareket. Tekrar kutluyorum. Allah razı olsun sizlerden.” Dedi.
Şampiyon Sporcu Anna Çelik; “Başaracağımıza inanıyorduk. Başardık. 1. Olduk. Geldik.” Diyerek kısa ve net mesaj verdi.
Şampiyon sporcu Seda Nur Yaşçay; “1. Olmak için çok çalıştık. Başardık. Belediye Başkanımız Sayın Ayhan Yavuz ve Hocamız Ali Çeltik sayesinde. Herkese destek verdikleri için teşekkür ederim. Çok sağolun.” Dedi.Milli Antrenör Ali Çeltik; “Şampiyonlarımız birlikte çok çalıştık. İnandık ve Hamdolsun Dünya Şampiyonu olduk. Bende Dünya Şampiyonu sporcularımı kutluyor bizlere yaşattıkları gurur için teşekkür ediyorum. Ayrıca her daim yanımız da olup destek olan Belediye Başkanımız Sayın Ayhan Yavuz’a, dualarla bizi destekleyen herkese teşekkür ederim.” Dedi.
Başkan YAVUZ Dünya Şampiyonlarını ve Milli Antrenör Ali Çeltik’i bütün Kırıkhan adına alınlarından öpüp başarılarının devamını diledi.
Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 2 kişi, ayakta duran insanlar, iç mekan ve şunu diyen bir yazı '10 Certificate Certificate np' görseli olabilir
reklam

YORUM YAP

reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam