reklam
reklam
DOLAR 32,8684 % -0.02
EURO 35,1789 % -0.1
STERLIN 41,6892 % -0.15
FRANG 36,7388 % 0
ALTIN 2.450,34 % -0,01
BITCOIN 63.121,99 -2.045
reklam

BAŞKAN YAVUZ KIRIKHAN’A 3 ADET SENTETİK ÇİM SAHAYI DAHA HİZMETE SUNDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
BAŞKAN YAVUZ KIRIKHAN’A 3 ADET SENTETİK ÇİM SAHAYI DAHA HİZMETE SUNDU
reklam

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Kırıkhan’a 3 adet sentetik çim sahayı hizmete sundu. 4 Mahalleye yapılacak olan sentetik çim sahanın temel çalışmalarına başlandı.

Başkan YAVUZ’UN daha önce kazandırdığı 12 adet sentetik çim saha ile birlikte Kırıkhan’da hizmete sunduğu sentetik çim saha sayısı 19’a çıkmış olacak.

Bu bağlamda Mimar Sinan Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ile birlikte Oğulpınar Karakolunun sentetik çim sahaları tamamlanıp hizmete sunuldu.

Ayrıca Demirkonak, Baldıran, Menderes ve Aydınlı Mahallelerine yapılacak olan Sentetik çim sahaların temel atma çalışmalarına başlanmış durumda.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan YAVUZ; “ İlçemizi hizmetlerle taçlandırmaya devam ediyoruz. Hizmet kervanımıza her geçen gün bir yenisini ekliyoruz.

Gençlerimiz için başlattığımız Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızın da katkılarıyla Mimar Sinan, Cumhuriyet Mahallelerimizin ve Oğulpınar Karakolumuzun sentetik çim sahalarını tamamlayıp hizmete sunduk.

Şuan itibariyle Demirkonak, Baldıran, Menderes ve Aydınlı Mahallelerimizin sentetik çim sahalarının temel atma çalışmalarını başlatmış bulunmaktayız. En kısa sürede bu 4 mahallemizi spor sahalarını hizmete sunacağız Allah’ın (c.c.) izniyle. Bu 7 Sahamızla birlikte Kırıkhan’a toplamda 19 adet sentetik çim saha kazandırmış olacağız. Mahallelerimize sportif saha çalışmalarımız bundan sonrada devam edecektir. Mahallelerimize ve ilçemize hayırlı olsun.

Sportif sahalarımızın ilçemize kazandırılmasına katkı sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Spor Toto Teşkilat Başkanlığımıza, Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Yayman’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi.Bir çim görseli olabilir

reklam