reklam
reklam
DOLAR 32,5202 % -0.09
EURO 34,8035 % -0.19
STERLIN 40,4868 % -0.09
FRANG 35,5889 % -0.31
ALTIN 2.422,02 % -0,33
BITCOIN 66.436,11 0.344
reklam

YAYMAN’DAN YOĞUN BAYRAM ZİYARETLERİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
YAYMAN’DAN YOĞUN BAYRAM ZİYARETLERİ
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili ve TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Hüseyin Yayman, her bayram olduğu gibi bu bayramda da Hatay’ın her yerini karış karış gezerek hemşehrilerinin bayramını kutladı.
Milletvekili Yayman, Ramazan Bayramında olduğu gibi Kurban Bayramını da Hatay’da geçirmek üzere Arife günü Hatay’a geldi. Geldiği andan itibaren yoğun mesai harcayarak Hatay’ı karış karış dolaşan Milletvekili Yayman; esnaflardan vatandaşlara, kolluk kuvvetlerinden kanaat önderlerine, iş adamlarından şehit ve gazi ailelerine, ilçelere kadar dur durak bilmeden birçok ziyaret gerçekleştirdi.
Bayram sabahından itibaren ziyaretlerine başlayan Milletvekili Yayman, bayram süresince sürdürdüğü ziyaretlerinde Hataylı hemşehrileriyle biraraya gelerek bayramlarını kutladı. Bayramın ilk gününde Kırıkhan ve Hassa ilçelerinde düzenlenen bayramlaşma programına katılarak hemşerileri ile bir araya geldi. Ardından Hatay Valiliğinin bayramlaşma programına katılan Milletvekili Yayman, daha sonra AK Parti İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma programına katıldı.
Bayramın 2. günü ise Kumlu, Reyhanlı, Samandağ ve Altınözü ilçelerinde bayramlaşma programına katılan Yayman, ziyaretleri sırasında sorun ve talepleri de yerinde dinledi. Vekil Yayman’ı ağırlayan vatandaşlar, Yayman’ın ilgisi ve ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

ResimResimResimResimResimResimResimResim

reklam