reklam
reklam
DOLAR 32,2045 % -0.08
EURO 35,0283 % 0.44
STERLIN 41,2172 % 0.22
FRANG 35,6402 % 0.97
ALTIN 2.426,51 % 0,21
BITCOIN 68.434,08 1.373
reklam

*YAYMAN ŞEHİT AİLELERİ ve GAZİLERİ UNUTMUYOR*

Yayınlanma Tarihi : Google News
*YAYMAN ŞEHİT AİLELERİ ve GAZİLERİ UNUTMUYOR*
reklam
ri bizim baş tacımızdır. Onların sorunları bizim sorunumuzdur. Onları hiçbir zaman yalnız ve çaresiz bırakmadık, bırakmayacağız. Onların acılarını paylaşıyor, hayır dualarını almaya devam ediyoruz. Aileleri, şehitlerimizin devletimize emanetidir. Bizlerde bu emanetlere bir evlatları, bir kardeşleri gibi bakıyoruz. İçerisinde bulunduğumuz ortamda huzurun, barışın ve güveninin ne kadar önemli olduğunu idrak ediyoruz.” İfadelerini kullandı.
*BAKAN SOYLU İLE GÖRÜŞTÜRÜYOR..*
Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İlçe Başkanı Erdal Çelik ve Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Bestami Antepli ile aileleri ziyaret edip, sorunlarını dinliyor.
Ziyaretlerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu arayarak ailelerle görüştüren Yayman, şehit ve Gazi ailelerinin gönlünü fethediyor.. çok duygusal anların yaşandığı ziyaretlerde Aileler ise Bakan Soylu ile görüşmekten duyduğu memnuniyeti dile getirip Yayman’a teşekkürlerini iletiyor.
Sosyal medya paylaşımlarında şehit ve gazilerimizi asla unutmayan Yayman,
“İşte huzur ortamının teminatı Şehitlerimiz ve Gazilerimizden Allah razı olsun. Şehitlerimizin ruhu şad, mekanları cennet olsun, Mevla’m ailelerine ve milletimize sabır versin” dedi.
Milletvekili Yayman’ın bu ziyaretlerine Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve yönetim kurulu üyeleri il Şehit-Gazi Kordinasyon başkanları Ekrem ÇERÇİ ve Turna Kala Benli de katılıyor. Ailelere Belediyenin küçük hediyeleri takdim ediliyor.
Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'Tweet Hüseyin Yayman @HuseyinYayman ŞEHİTLERİMİZ DEĞERİMİZDİR #Kırıkhanlı Şehidimiz Beyazıt Bestami Buluş'un Sene-i devriyesinde Değerli ailesini ziyarette bulunduk. Şehitlerimiz değerimizdir.. Vatan-Bayrak-Millet çin canlarını feda eden kahramanlarımızı ve onların değerli emanetlerini asla unutmayacağız' görseli olabilir
reklam