reklam
reklam
DOLAR 32,7934 % -0.11
EURO 35,1114 % -0.16
STERLIN 41,7024 % -0.1
FRANG 36,7731 % 0.02
ALTIN 2.452,69 % 0,08
BITCOIN 62.767,98 -2.53
reklam

YAYMAN: BAYRAMI BURUK KUTLAYACAĞIZ

Yayınlanma Tarihi : Google News
YAYMAN: BAYRAMI BURUK KUTLAYACAĞIZ
reklam

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, millet olarak buruk da olsa kutlanacak olan Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Hatay Milletvekili Yayman mesajında, Kurban Bayramı’nın milletçe birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerin hatırlandığı zamanlar olduğunu belirtti.

Bayramların hoşgörünün egemen olduğu, güzel duyguların paylaşıldığı ve toplumsal barışın güçlendiği günler olduğuna dikkati çeken Yayman, şunları kaydetti:

Hatay olarak ağır yaralıyız. Bayramı buruk biçimde karşılıyoruz. Hatay olarak acılar çektik ve hala çekiyoruz.. İnşallah bu bayram vesilesiyle acılarımızı biraz unutacağız.

Bayramda tek gündemimiz var. Yaraların sarılması ve kalıcı konutların biran önce teslim edilmesidir. Artık hiç mazeretimiz yoktur. Bayramdan sonra işlerimizi daha yakından takip edip sorunlarımızı tek tek çözeceğiz inşallah

Hatay’ımızı tarihine, kültürüne, demografisine ve birlikte yaşama tecrübesine sahip çıkarak hep beraber yeniden inşaa ve ihya edeceğiz.

Bin yılın felaketi olarak kabul edilen deprem nedeniyle sevincini buruk yaşayacağımız bu Kurban Bayramı’nın milletimizin daha çok dayanışmasına ve yardımlaşmasına vesile olmasını niyaz ederek tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

reklam