![ŞEHİT KARDEŞİNDEN BAYRAK ÇAĞRISI](http://www.kirikhannethaber.com/wp-content/uploads/2020/02/86724323_857809317998829_2684522974257610752_n-720x420.jpg)
![reklam](https://haberv8.thewpdemo.com/wp-content/themes/theHaberV8/images/300x250.jpg)
Şehit Ahmet Saylak’ın kardeşi Uğur Saylak,Türk Silahlı Kuvvetlerinin PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı Suriye’de başlattığı Harekât nedeniyle vatandaşlara çağrıda bulunarak evlere ve iş yerlerine bayrak asmalarını istedi.
Şehit kardeşi Uğur Saylak yaptığı açıklamada şunları söyledi ;
Hatay’ın her yerinde Allah’ın Adaletli Ordusunun Askerlerinin olması ne güzel bir duygu. Belki Yeri gelir ansızın bizlerde Mehmetçik oluruz .Bayrağımızı her yerde Dalgalandıralım. Bizim Mehmetçik ten başka sevdamız yoktur. O zaman Anlasınlar bizim Bayrağımızın olduğu her yerin bizim Vatanımız olduğunu. Bu nedenle Tüm Kırıkhan halkından evlerine ve işyerlerine bayrak asmalarını rica ediyorum. ”