![MİLLETVEKİLİ YAYMAN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ; 3 AYLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI](http://www.kirikhannethaber.com/wp-content/uploads/2020/03/EUNXXzqXYAAbWrR-790x420.jpg)
![reklam](https://haberv8.thewpdemo.com/wp-content/themes/theHaberV8/images/300x250.jpg)
AK Parti Hatay Milletvekili Doç. Dr. Hüseyin Yayman, tarihi günler yaşadığımız bu günlerde virüsle mücadele kapsamında anlamlı bir destekte bulunarak, 3 aylık maaşını devlete bağışladığını duyurdu.
Milletvekili Yayman, sosyal medya hesabı Twitter’dan korona virüsle mücadele kapsamında 3 aylık maaşını devlete bağışladığını duyurdu. Yayman, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
”Birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz İçin milletçe zor günler yaşadığımız bu günlerde daima yanımızda yer alan dar gelirli emekçi kardeşlerimize az da olsa bir katkıda bulunmak amacıyla 3 AYLIK MAAŞIMI bağışladım. Aziz Milletimiz var olsun”