reklam
reklam
DOLAR 32,7808 % -0.14
EURO 35,1135 % -0.17
STERLIN 41,7445 % -0.1
FRANG 36,7452 % -0.02
ALTIN 2.453,35 % 0,11
BITCOIN 63.021,08 -2.232
reklam

Mhp’de Mehmet Fevzi Altay Yeniden Başkan

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mhp’de Mehmet Fevzi Altay Yeniden Başkan
reklam

Hatay MHP İl Kongresi Yapıldı

Mhp’de Mehmet Fevzi Altay Yeniden Başkan

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay İl Başkanlığının 14. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.
Tek Listeyle Gidilen Kongrede İl Başkanı Mehmet Feyzi Altay Güven Tazeledi

Antakya Çok Amaçlı Spor Salonunda
düzenlenen kongre, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mesajının okunduğu kongrede konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın memleketinde olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Cumhuriyet’in 100. yılında, Türk asrını hasretle kucaklayacakları ana sabırsızlıkla ve ilk günkü heyecanla koşmaya devam ettiklerini belirten Yalçın şöyle konuştu:

“Bilinmelidir ki bu maratonun sonunda varacağımız hedef sadece Hatayimiz değil, sadece Türkiye’mizi değil hemen yanı başımızda yönünü Türkiye’ye dönmüş gönül coğrafyamız içinde yaşayan koskoca Türk milletini de ziyadesiyle heyecanlandırmaktadır. Ne var ki biz Türk asrı ve Türkiye Yüzyılı dedikçe kuduranlar, kinlerini kusanlar, inlerinden kafalarını çıkarmaya başlamıştır. Daha birkaç gün önce İçişleri Bakanlığımızın girişinde Türk milletinin iradesinin tecelligahı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin karşısında meydana gelen terör saldırısı bunun en bariz delilidir.”

Divan kurulu başkanlığını Semih Yalçın’in yaptığı kongrede, seçime tek aday olarak katılan mevcut başkan Mehmet Feyzi Altay delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkan seçildi

reklam