reklam
reklam
DOLAR 32,5144 % -0.11
EURO 34,7895 % -0.24
STERLIN 40,4776 % -0.12
FRANG 35,6075 % -0.27
ALTIN 2.428,55 % -0,06
BITCOIN 66.353,02 0.33
reklam

Kırıkhan temizlik ekipleri bayram boyunca görev başındaydı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kırıkhan temizlik ekipleri bayram boyunca görev başındaydı
reklam

Kırıkhan Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla ilçe genelinde kurban satış ve kesim alanı olarak belirlenen noktaların temizlik çalışmalarını tamamlarken, belediye ekiplerinin bayram boyunca 7/24 titizlikle yürüttüğü temizlik çalışmaları, vatandaşların takdirini topladı.

Kırıkhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı’nın ilk gününden son gününe kadar vatandaşların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması ve mağduriyet yaşamaması için gece gündüz demeden çöp toplamanın yanı sıra temizlik ve dezenfekte çalışmalarını da yaptı.

Kurban Bayramı süresinde gece ve gündüz olmak üzere çift vardiya şeklinde çevre temizliği yapılarak çöplerin toplandığını belirten Kırıkhan Belediye Başkan Ayhan Yavuz “Paylaşmanın, dayanışmanın, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sergilendiği bir Kurban Bayramı’nı daha geride bırakmış bulunuyoruz. Belediye ekiplerimizce  hemşerilerimizin bayramlarını en güzel şekilde geçirmeleri için azami gayret gösterilmiştir. Kurban Bayramı süresinde Belediyemizin Temizlik İşleri ekipleri gece gündüz demeden, kurban atıkları toplayarak vatandaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmeleri sağlanmıştır. Bu vesileyle bayram süresince özveriye çalışan belediye ekibimizi tebrik ediyorum” dedi.

Bir 1 kişi ve su kütlesi görseli olabilirBir 1 kişi, ağaç ve açık hava görseli olabilirBir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilirBir 3 kişi, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava görseli olabilir

reklam