reklam
reklam
DOLAR 32,5163 % -0.1
EURO 34,7959 % -0.22
STERLIN 40,4743 % -0.12
FRANG 35,5896 % -0.31
ALTIN 2.440,50 % 0,43
BITCOIN 65.160,01 -2.487
reklam

KIRIKHAN MHP’DE BAŞKAN HAMZA CİRNOOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
KIRIKHAN MHP’DE BAŞKAN HAMZA CİRNOOĞLU GÜVEN TAZELEDİ
reklam
MHP Kırıkhan 14. Olağan Kongresi Gülşah Güler Sosyal Tesisleri’nde coşkulu bir ortamda gerçekleştirildi.
Hamza Cirnooğlu’nun yeniden başkan seçildiği MHP Kırıkhan 14. Olağan Kongresine; MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, İl Başkan Mehmet Fevzi Altayı ve yönetimi, ilçe başkanları ve yönetimleri, AK Parti ilçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve yönetimi, mahalle muhtarları, STK başkanları ve temsilcileri ile çok sayıda partili katıldı.
Tek liste ile gerçekleşen kongrede güven tazeleyen MHP İlçe Başkanı Hamza Cirnooğlu, ilçe başkanlığına yeni yönetimiyle birlikte devam etti.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongrede, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı selamlama konuşması yapmasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin Kırıkhan 14. Olağan kongresine hitaben gönderdiği kongre mesajı okundu.
Başkan Hamza Cirnooğlu kongrede yaptığı konuşmada; ”Geçtiğimiz dönemde amik ovasının en kıymetli parçası olan Kırıkhan ilçemize partimiz adına hizmet etme firsatını bize tanıyan siz değerli delegelerimize teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum. Bu kutlu görevi yönetici arkadaşlarımla birlikte gücümüz yettiğince ifa etmeye çalıştık, bunun takdirini yine sizlere bırakırken ayni inanç ve azimle bir kez daha karşınıza aday olarak çıkmış bulunmaktayız. Her geçen gün heybemize yeni bir tecrübe ekleyerek ve yönetim kadromuzu güçlendirerek tekrar şehrimize hizmet etme niyetiyle listemizi hazırladık. Allah nasip eder sizlerde bizlere omuz verirseniz bu verimli toprakların şehri olan Kırıkhan’ımızda kentimizin geçmişine yakışır şekilde hizmet etmek arzusundayız. Malumunuz tüm Dünyanın ürkerek izlediği, insanımızın iliklerine kadar hissettiği büyük bir afet sonrası üstlendiğimiz görevin zor ve çetin bir görev olduğunu bilerek, yönetimimizle birlikte şehrimizin yaralarını sarmaya gayret edeceğiz. Bu kadim şehrin yine huzurlu, özlenen günlerine dönmesi arzusunda olacağız. Liderimiz Sn. Devlet BAHÇELİ ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın oluşturmuş olduğu Cumhur İttifakı, şehrimizin tekrar ayağa kalkmasındaki en güçlü anahtardır. Cumhur ittifakı paydaşlarımızla birlikte yapacağımız organizasyon ve çalışmalarla bu projeleri hayata geçirip şehrimizi özlenen günlere kavuşturacağız. Bu kurduğumuz yönetim ile birlikte teşkilat programımızı liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in talimatları doğrultusunda, teşkilatımızın gözetiminde organize edeceğiz. Çok kıymetli misafirler, Içerisinde bulunduğumuz ayın maneviyatına değinmeden geçmek elbette mümkün değil. Milliyetçi Hareket Partisi bugünlere kolay gelmediği herkesçe malumdur. Cezaevleri Tabutluklar, İşkenceler, Idamlar… 12 Eylül Kara bir leke olarak tarihimize geçti. Bu bedel, Milliyetçi Ülkücü hareket tarafindan fazlasıyla ödenmiştir. Ve o bedelin neticesinde bugün bu salonda Kongremizi gerçekleştirme fırsatı buluyoruz. Kırıkhan İlçemizde de gençliklerinin baharında bu bedeli maddi-manevi ödeyen çile yolcuları ağabeylerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sözlerime son verirken uzaktan yakından kongremize teşrif siz kıymetli misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor; Kıymetli delegasyonumuzun helal oylarına talip olduğumu tekrardan belirtmek istiyorum. NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE.” ifadelerine yer verdi.
Konuşmaların ardından yeni oluşan yönetim kurulu ve il delegeleri açıklanarak, oylamaya geçildi.
Oylamanın ardından tek liste ile Hamza Cirnooğlu başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
ASİL ÜYELER;
Mehmet Çiftçiler, Suphi Taş, İbrahim Köseoğlu, Hasan Atacan, Hakan Balcı,Mehmet Uzun, Beytullah Uzun, Ekrem Sarcan, Bestami Geçgel, Emrah Denizoğlu, Ayşegül Saylak, Erdoğan Atlık, Osman Çabuk, Oğulcan Doğan, Çetin Çakır, Ercan Mılık, Yusuf Toper, Alptuğ Kılıçoğlu
YEDEK ÜYELER;
Hatice Çiftçi, Mahmut Cihangir, Murat Gövtaş, İbrahim Tatar, Ali Boz, Onur Gündüz, Yusuf Yüceur, Cemil Duru, Aykut Keskinkılıç, Alper Cengiz, Fatih Bayır, Ömer Kaçan, Mustafa Köşker, Musa Karateke, Sedat Ercan, Yusuf Hacıoğlu, Turgut Yeşil, Murat Pehlivan.
reklam