reklam
reklam
DOLAR 32,8535 % 0.12
EURO 35,1506 % -0.18
STERLIN 41,5836 % -0.23
FRANG 36,8212 % -0.01
ALTIN 2.499,37 % 0,39
BITCOIN 63.568,00 -3.697
reklam

KAŞIKÇI: TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN SAHİBİ TÜRK MİLLETİDİR

Yayınlanma Tarihi : Google News
KAŞIKÇI: TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN SAHİBİ TÜRK MİLLETİDİR
reklam

MHP Hatay Milletvekili adayı Lütfi Kaşıkçı, 14 Mayıs’ta yapılacak Milletvekili Seçiminde yeniden MHP’nin 1. Sıra Milletvekili Adayı olarak çalışma ve ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Kaşıkçı İskenderun ilçesinde Esentepe, Yunus Emre, Sakarya, Kocatepe ve Modern Evler Mahallesinde ve Konteyner kentte vatandaşlarla bir araya gelen Kaşıkçı, Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Esentepe’de açıklama yapan MHP Hatay milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı; “ Dünyanın dört bir yanından Hatay’da vatandaşlarımızın enkaz altından çıkması için bize yardım için Hatay’a gelen dilini, rengini, ve mesleğini bilmediğimiz birçok insanımızla karşılaştık, bir Hataylı olarak hepsine minnettarız, Hepsine teşekkür ediyoruz.

Devletimiz için ağza alınmayacak hitaplarda bulunanlara, devletimiz Hatay’da yoktu diyenlere onları Allah’a havale ediyoruz.Devlet her gelip geçenin hakaret edeceği iftira atacağı bir kurum değildir. Herkes haddini bilmeli. Türk milleti asırlardır bir devlet çatısı altında yaşıyor.

Bu devleti hep beraber Millet olarak kurduk, ama bunu kurarken onu koruma görevini yine millet olarak bizler üstlendik. Devlet çatısını çökeltmeye çalışanlarla her zaman mücadele verdik, bu mücadele sonunda da kanımızı akıttık. Dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sahibi önce Cenab-ı Allah’tır, sonra Türk Milletidir. Lütfi Kaşıkçı

reklam