reklam
reklam
DOLAR 31,4262 % 0.19
EURO 34,1500 % 0.31
STERLIN 39,8929 % 0.37
FRANG 35,6901 % 0.48
ALTIN 2.109,24 % 0,39
BITCOIN 2.020.832 3.597
reklam

BAŞKAN YAVUZ YENİ SEMT PAZAR YERİ İÇİN YIKIM ÇALIŞMALARINI BAŞLATTI

Yayınlanma Tarihi : Google News
BAŞKAN YAVUZ YENİ SEMT PAZAR YERİ İÇİN YIKIM ÇALIŞMALARINI BAŞLATTI
reklam

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, yeni yapılacak olan semt pazarı için Kurtuluş Mahallesinde kurulan ve Cumartesi pazarı diye bilinen eski semt Pazar yerinde yıkım çalışmalarını başlattı.

Hafta sonu itibariyle Belediye Fen İşleri müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar kapsamında, Sundurmaların ve tezgâhların kurulduğu betonları sökme çalışmalarına başlandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan YAVUZ; “ Hafta sonu itibariyle yeni yapılacak olan semt Pazar yeri için Cumartesi pazarı diye bilinen semt Pazar yerinde sundurma ve pazarcı esnaflarımızın kurduğu beton tezgâhların söküm ve yıkım çalışmalarını başlatmış bulunuyoruz.

Hamdolsun Yeni Semt Pazar yerimizin ihale, zemin etüt ve kamulaştırma çalışmalarımızı tamamladık. 

3 Katlı yapılacak olan modern yeni semt pazarımızın yıkım ve söküm çalışmalarının tamamlanması ile birlikte inşaatının yapım çalışmalarına da başlayacağız.

Hedefimiz mümkün olabildiğince en kısa sürede yeni semt pazarımızı tamamlayıp ilçemizin hizmetine sunacağız.

Yeni Semt Pazarımızın ilçemize kazandırılmasında ve ekonomik anlamda desteklerini esirgemeyen Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beye, İlgili Bakanlarımıza, Milletvekilimiz Doç.Dr. Hüseyin Yayman beye teşekkür ederim. Yeni Semt Pazarımız şimdiden ilçemize hayırlı olsun.” Dedi.

 

reklam