REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırıkhan Net Haber

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Yavuz; “Tüm Polislerimizin Polis Haftası ve Polis Günü Kutlu Olsun”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Yavuz; “Tüm Polislerimizin Polis Haftası ve Polis Günü Kutlu Olsun”
629
06 Nisan 2020 - 13:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, 04-10 Nisan Polis Haftası ve 10 Nisan Polis Gününün 175.yılı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.

“Polislik, insanlık için en zor ve en temel mesleklerden birisidir. Polise saygı, Devlete saygıdır. Herkesin Polisi Kendi Vicdanıdır” diyen, Başkan Yavuz mesajında şunları söyledi;

“Her ülke için İnsanların rahatça güvenle yaşamasını sağlayan üç temel meslek vardır. Bunlar doktorluk, öğretmenlik ve polisliktir.İnsanlar, topluluklar meydana getirip bir arada yaşamaya başladıkları tarihten itibaren, toplumun ve fertlerin can ve mallarının korunması ihtiyacını duymuşlar, bu tarihten itibaren de güvenlik ihtiyaçlarının karşılanmasına önem vermişlerdir.

Emniyet Teşkilatımız; Atatürk ilkeleri ışığında özgürlükçü, demokratik düzenin en önemli teminatlarından birini oluşturmaktadır. Zaman mefhumu olmaksızın her koşulda görev yapan polislerimiz, yetkilerini anayasa ve yasalardan aldığı güçle, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal emniyetini koruma, ülkede huzur ve güven ortamını sağlama, suç işlenmesinin önlenmesi ve suç işleyenleri adalete teslim etme hususunda 175 yıldır çok büyük bir özveri ile gece gündüz demeden hassasiyetle hareket ederek çalışmaktalar.

Her anlamda köklü bir deneyime ve birikime sahip olan Emniyet Teşkilatımız, modern koşulların gerektirdiği her türlü teknik ve idari donanıma sahip bir şekilde ülkemizde, ilimizde ve ilçemizde başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.Bizlerde vatandaşlık görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirip, Ülkemizdeki huzur ve güvenini sağlayan Emniyet teşkilatımıza ve Polislerimize karşı destek ve yardımcı olalım ki ülkemizdeki güven, istikrar ve huzurumuz devam etsin.

Özellikle Dünyayı ve Ülkemizi Tehdit eden Koronavirüsü (Kovid-19) illetinin ilk duyulduğu ve Devletimizin Vatandaşlarımızın sağlığı için almış oldukları tedbriler kapsamında halkımızın güvenliği için halkın sağlığını kendi sağlığından üstün tutan Emniyet mensuplarımız yine fedakarca sıra dışı çalışmalarına devam etmektedir. Biz kez daha Emniyet güçlerimize teşekkür ediyorum.


Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis teşkilatımızın kuruluşunun 175. yıldönümünde, canını bu aziz vatan için hiç çekinmeden feda eden ve feda etmeye hazır olan polislerimizin 4-10 Nisan Polis haftası ve 10 Nisan Polis gününü en içten duygularımla kutluyor, tüm polislerimize aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Vatan, Millet ve Bayrak uğruna kanlarıyla topraklarımızı sulayarak mukaddes kılan tüm Şehit polislerimize ve Ebediyete intikal etmiş bütün meslek mensuplarımıza Allahtan rahmet diliyor, Gazilerimize ise şükranlarımı sunuyorum.”REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

yabancı dizi izle