![BAŞKAN YAVUZ, PAZARCI ESNAFINA MASKE VE ELDİVEN DAĞITTI](http://www.kirikhannethaber.com/wp-content/uploads/2020/03/BeFunky-Collage-7-scaled-790x420.jpg)
![reklam](https://haberv8.thewpdemo.com/wp-content/themes/theHaberV8/images/300x250.jpg)
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz , yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Cumartesi Pazarında pazarcı esnafına maske ve eldiven dağıttı.
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ , KORONAVİRÜSÜNE (Kovid-19) Karşı tedbiren, Cumartesi pazarındaki pazar esnaflarımıza MASKE ve ELDİVEN dağıtımı yapıp pazar yeri genelgelerine karşı uyarılarda bulundu.
Mesafeye dikkat edilmesi ve kalabalık ortamlarda mutlaka maske ve eldiven takılması gerektiğini belirten YAVUZ , salgın konusunda duyarlı olan esnafa teşekkür etti.
![Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Cengiz Karaoglu ve Okan Gamze Derker dahil, ayakta duran insanlar ve yiyecek](https://scontent.fada2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p640x640/90791459_1363846000469659_6378907559985676288_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=110474&_nc_ohc=I6tc7RFJqYIAX_vd-qf&_nc_ht=scontent.fada2-1.fna&_nc_tp=6&oh=67e95bddb0591784eff4963173d281ed&oe=5EA66325)
![Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Ömer Erden dahil, meyve ve yiyecek](https://scontent.fada2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p640x640/91417107_1363846140469645_7799641423917088768_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_ohc=oRe_gybPnKkAX96KcNt&_nc_ht=scontent.fada2-2.fna&_nc_tp=6&oh=55d3d71182bd0413d726fd4ee3b40acb&oe=5EA6292E)
![Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar ve yiyecek](https://scontent.fada2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p640x640/91481184_1363846230469636_488199432068661248_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=110474&_nc_ohc=2oToiSsg1EAAX-9wF7Y&_nc_ht=scontent.fada2-1.fna&_nc_tp=6&oh=93a5ab8734e6c0de19e21bd85774ebb1&oe=5EA4CD8C)