reklam
reklam
DOLAR 32,7934 % -0.11
EURO 35,1114 % -0.16
STERLIN 41,7024 % -0.1
FRANG 36,7731 % 0.02
ALTIN 2.452,69 % 0,08
BITCOIN 62.767,98 -2.53
reklam

BAŞKAN YAVUZ; “HAKKIMIZ HELAL OLSUN KAMİL MÜDÜRÜM. SADECE BİZLER DEĞİL BÜTÜN KIRIKHAN SENDEN MEMNUNDU.”

Yayınlanma Tarihi : Google News
BAŞKAN YAVUZ; “HAKKIMIZ HELAL OLSUN KAMİL MÜDÜRÜM. SADECE BİZLER DEĞİL BÜTÜN KIRIKHAN SENDEN MEMNUNDU.”
reklam

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz vefat eden Fen işleri Müdürü Kamil Özden Melek ile ilgili duygu dolu açıklama yaptı.

Başkan YAVUZ açıklamasında; “Çalışmaktan her zaman büyük memnuniyet duyduğum, hastalığına rağmen yüzünden gülümseme ve tebessümü eksik etmeyen, sanki hiç hasta değilmiş gibi son nefesine kadar görevinin başında hizmet aşkıyla yanan Fen İşleri Müdürümüz Kamil Özden Melek’in aramızdan ayrılışının derin üzüntüsü içerisindeyim.

Hakkımız sana helal olsun. Rabbim Rahmeti ve merhameti ile muamele eylesin inşallah. Mekânın Cennet olsun.

Belediyemizin ve Kırıkhan’ımızın kıymetli şahsiyeti Fen İşleri Müdürümüz Kamil Özden Melek’e bir kez daha Allah’tan (c.c.) Rahmet, ailesine, yakınlarına, Belediyemize ve bütün Kırıkhan’ımıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum.” Dedi.

KAMİL ÖZDEN MELEK’İN NAAŞI BELEDİYE BİNASI ÖNÜNE GETİRİLEREK HELALLİK ALINDI.

Buradaki törene Belediye Başkan Vekili Ahmet Terzioğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri, Birim müdürleri, Belediyenin bütün personelleri ve yakınları katıldı.

Burada Ahmet Terzioğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Polat’ın duygu dolu konuşmalarının ardından Kamil Özden Melek için dualar yapılıp son kez helallik alındı.

Kamil Özden Melek’in Naaşı Antakya’ya gönderilmek üzere cenaze aracına nakledildi. 

Kamil Özden Melek Müdürümüzün cenazesi 07.10.2020 Çarşamba günü saat 14.00’de Antakya Mezarlık Kompleksinde kılınacak cenaze namazının ardından Antakya Asri mezarlığında defnedilecektir.

Taziye adresi: Bahçelievler Mahallesi Ceylanlar sitesi.

KAMİL ÖZDEN MELEK’İN ÖZGEÇMİŞİ;

12 Ocak 1958 Antakya Doğumlu olup, ilk, orta ve lise öğrenimini Antakya ilçesinde tamamlamış, Üniversiteyi ise Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden başarıyla mezun olarak iş hayatına atılmıştır.

Serbest olarak bir müddet çalıştıktan sonra 1999 yılında Kırıkhan Belediyesine Mühendis olarak girmiş ve 2013 yılından bu yana Fen İşleri Müdür Kadrosunda bu görevi layıkıyla yerine getirmiştir.

Ancak 2019 yılında yakalanmış olduğu Akciğer yetmezliği ve solunum rahatsızlıkları sebebiyle 07 Ekim 2020 Çarşamba sabahı aramızdan ayrılarak, Rahmeti Rahmana kavuşmuştur.

Kamil Özden Melek evli ve 3 kız çocuk babasıdır. 

reklam