![SEÇ-AL KIRIKHAN ŞUBESİ AÇILDI](http://www.kirikhannethaber.com/wp-content/uploads/2021/03/1df9bcfb-3030-461d-a742-603f60d99f2c-790x420.jpg)
![reklam](https://haberv8.thewpdemo.com/wp-content/themes/theHaberV8/images/300x250.jpg)
Bakliyattan kuruyemişe, şekerden baharata kadar onlarca çeşit ürünleriyle ilimizde faaliyet gösteren Seç-Al Gıda hizmete girdi.
Faaliyete girdiği günden beri Kırıkhan halkının yoğun ilgisiyle hizmet vermeye devam eden Seç-Al Kırıkhan Şubesi düzenlenen açılış programıyla hizmete girdi.
“Tarladan Sofraya” sloganıyla ülkemizde yeni faaliyete başlayan ve Türkiye genelinde toplamda 150 şubeye ulaşmayı hedefleyen Seç-Al, vatandaşlara yüzde 30 ile yüzde 50 arasında indirimle baharattan kuruyemişe, şekerden bakliyata kadar onlarca çeşit ürünleriyle hizmet veriyor.