![Kırıkhan’da Mevlid Kandili Programı düzenlenecek](http://www.kirikhannethaber.com/wp-content/uploads/2020/10/BeFunkyDesign-790x420.jpg)
![reklam](https://haberv8.thewpdemo.com/wp-content/themes/theHaberV8/images/300x250.jpg)
Kırıkhan İlçe Müftülüğünce Mevlid-i Nebi Haftası programları kapsamında Mevlid Kandili programı düzenlenecek.
Kırıkhan İlçe Müftülüğü tarafından yapılan duyuruda: ”Peygamber Efendimiz’i (S.A.V) anmak, anlamak ve O’nun çağları aşan mesajlarını insanlarla buluşturmak amacıyla kutlanan Mevlid-i Nebi Haftası bu yıl ”PEYGAMBERİMİZ VE ÇOCUK” temasıyla idrak edilecektir. Mevlid-i Nebi haftası münasebetiyle düzenleyeceğimiz mevlit programı 15 Temmuz Şehitleri Ulu Camiinde 28.10.2020 tarihinde yatsı namazına müteakip İcra edilecektir. Kırıkhan halkımız davetlidir.” denildi.