reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

KAYMAKAM KARAMEHMETOĞLU VE BAŞKAN YAVUZ ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
KAYMAKAM KARAMEHMETOĞLU VE BAŞKAN YAVUZ ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ
reklam

Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Dolayısıyla 15 Temmuz Şehitlerimiz Şehit Gülşah Güler ve Şehit Hurşit Uzel’in ailelerini ziyaret etti. 

Ziyaretlere ayrıca, Ak parti Kırıkhan İlçe başkanı Ömer Erdal Çelik, İlçe Emniyet müdürü Hasan Kılıç, Topboğazı Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Halil Alaşahin ve Şehit Aileleri Dernek Başkanı Bestami Antepli, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un eşi Gülen Yavuz Denizoğlu ve Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu’un eşi Nurper Karamehmetoğlu katıldı.

14.07.2020 Salı günü gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un eşi Gülen Yavuz Denizoğlu Şehit Gülşah Güler’in Annesi Emine Güler ve Şehit Hurşit Uzel’in Annesi Güldane Uzel’e çiçek verdi.

Ziyaretlerde Merkez Kuran Kursu Hafızları tarafından Kuran-ı Kerim Tilaveti okunup, Merkez Kuran Kursu Hocası Ahmet Köse tarafından dua edildi.

Ziyaretler esnasında Kaymakam ve Belediye Başkanı yaptıkları ortak açıklamada; “ 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik zafer günümüzün 4. Yıl dönümü kutlu olsun. 15 Temmuz Şehitlerimiz ve Bütün Şehitlerimize Allah’tan (c.c.) diliyoruz.

15 Temmuz 2016’da içimize sızmış bir gurup fetö terör örgütü mensuplarının hain kalkışma girişimlerine karşı Aziz Milletimizin tankların önüne yatarak, namluların önünde durarak Vatan müdafaası yapmaları tüm dünyaya örnek olmuştur. Dünyada böyle bir Millet asla yoktur. 

Dünya ve içimizdeki hainler, bizler 15 Temmuz ruhunu taşıdığımız sürece Vatanımızı bölmeyi başaramayacaklar.” Dediler.

reklam