reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

HAMZA CİRNOOĞLU, MHP 14. Kırıkhan Olağan Kongresine YENİDEN ADAY!

Yayınlanma Tarihi : Google News
HAMZA CİRNOOĞLU, MHP 14. Kırıkhan Olağan Kongresine YENİDEN ADAY!
reklam

MHP Genel Başkanı Bilge lider Dr. Devlet Bahçeli önderliğinde başlatılan kongreler neticesinde Kırıkhan İlçe Başkanlığının 14.Olağan Kongresi 16 Eylül 2023 tarihinde Şehit Gülşah Güler Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilecek.
MHP’nin Kırıkhan ilçe başkanlığına yeniden aday olan, Kırıkhan İlçe Başkanı Hamza Cirnooğlu, “Şimdiye kadar partimizin ve Cumhur İttifakı’nın başarısı için birlik ve beraberlik içinde çalışmaya özen gösterdik. İnşallah 16 Eylül’deki kongrenin ardından da partimizi en iyi noktaya taşıyabilmek için var gücümüzle çalışacağız. 4 yıldır büyük aşkla sürdürdüğümüz Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkhan İlçe Başkanlığının 14.Olağan Kongresi 16 Eylül 2023 tarihinde saat 13.00^de Şehit Gülşah Güler Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilecektir. Tüm ülküdaşlarımız ve aziz vatandaşlarımız toyumuza davetlidir” ifadelerine yer verdi.
2019 yılından bu yana MHP Kırıkhan ilçe başkanlığını başarıyla yürüten Başkan Cirnooğlu, özellikle deprem sonrası yaptığı hizmetlerle vatandaşlar arasında takdir topluyor.

reklam