reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

CİRNOOĞLU ”2021 YILININ ÜLKEMİZ VE İLÇEMİZ İÇİN HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLERİM”

Yayınlanma Tarihi : Google News
CİRNOOĞLU ”2021 YILININ ÜLKEMİZ VE İLÇEMİZ İÇİN HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLERİM”
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkhan İlçe Başkanı Hamza Cirnooğlu, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, ülke ve Kırıkhan için güzel bir yıl olması dileğinde bulunup bütün vatandaşların yeni yılını kutladı.
Başkan Cirnooğlu, mesajında şunları kaydetti: “Bilinen tarihte dünyanın ancak bir veya iki defa yaşadığı küresel bir salgınla mücadele ederek geçirdiğimiz 2020 yılını geride bırakmak üzereyiz. 2021 yılının gerek ülkemize gerekse bütün dünyaya barış. Huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini dileyerek sözlerime başlamak istiyorum. Salgın ile mücadelede üstün bir gayret sarf eden başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere bütün birimlerimize teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun.
Bu süreçte hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve hala tedavi görenlere acil şifalar dilerim.
İçte dışta büyük sorunlarla uğraştığımız 2020 yılı geride kalmakta 2023 yılına bir adım daha yaklaşmaktayız. İlelebet yaşayacak olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı olan 2023’te, önceden belirlediğimiz birçok hedefe Allah’ın izniyle ulaşmış olacağız.
Karabağ’da alınan muhteşem zaferin sonuçları Türk Dünyası için bir umut kaynağı olmuştur. Türk Dünyası üzerinde ki ölü toprağını kaldırmış, hiç kimsenin beklemediği muazzam bir silkinişle doğrulmuş ve şahlanmıştır. Bu gün Türkiye’nin gölgesi sadece Karabağ’da değil, Suriye ve Irak’ın kuzeyinde Musul ve Kerkük’te de hissedilmektedir. Bütün bunlar Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin getirdiği başarılardır. Sağda ve solda ki şer odaklarına rağmen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi yoluna devam etmektedir ve edecektir. Ülkemizin milli bekasının gereği de budur. Biz de Milliyetçi Hareket Partisi olarak Kırıkhan’mızda göreve geldiğimiz günden bu güne kadar, Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyin izninde ve talimatları ile onun gösterdiği hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemekte 2023’e hazırlanmaktayız. Teşkilat olarak, partili partisiz herkesi kucaklarken bir yandan da geçmişte büyük emekler vermiş ama bu gün itibarı ile bir kenarda duran ağabeylerimizi, kardeşlerimizi gönül seferberliği ile ülkü kervanına katmaya devam edeceğiz. Ülkemiz ve Kırıkhan’miız için güzel bir yıl olması dileği ile bütün vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar, başta sağlık olmak üzere mutluluk ve başarılar dilerim.”

reklam