reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

BAŞKAN YAVUZ TEDBİRDE SINIR TANIMADI VE MASKE ÜRETİMİ BAŞLATTI

Yayınlanma Tarihi : Google News
BAŞKAN YAVUZ TEDBİRDE SINIR TANIMADI VE MASKE ÜRETİMİ BAŞLATTI
reklam

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, dünyada hızla yayılan yeni tip Koronavirüs (Kovid- 19) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında, piyasanın da ihtiyacı olacağını öngörerek Kırıkhan’da maske üretimi başlattı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan YAVUZ; “Vakanın ilk olarak Çin’de duyulmasının ardından büyük bir ileri görüşlükle daha o günlerde tedbir almak için talimat veren Dünya Liderimizin bütün Bakanlıklarımızla birlikte Özel Bilim Ekibi kurarak almış olduğu tedbirler ile Ülke ve Millet olarak yok denecek kadar az bir oranda bu Vakayı yaşıyoruz. 120 Dünya ülkelerinde ki Ölen insan sayısı, bu illete yakalanan insan sayısı ile Ülkemizi kıyasladığımız da durum apaçık ortadadır.
      “SİZİN SAĞLIĞINIZ VE CANINIZ BİZİM İÇİN HERŞEYDEN DAHA ÖNEMLİDİR.”   
Tedbirlerimizi bir üst seviyeye çıkartabilme adına, üretim anlamındaki teçhizatta eksiklikleri tamamlayarak Maske üretimini başlattık.
Yapacağımız seri üretimlerimiz ile bütün hemşerilerimizin taleplerini karşılayabilecek düzeyde üretim kapasitesine sahibiz Elhamdülillah.
Bizler elimizden gelenin fazlasını yaparak siz değerli hemşerilerimizin sağlığı ve canı için hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak her zaman olduğu gibi Devlet ve Millet dayanışması ile yani hep birlikte 14 kuralına uyarak bu illeti en kısa sürede el ele, gönül gönüle atlatacağız inşallah.” Dedi.

reklam