reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

BAŞKAN YAVUZ EVLERE HİJYEN MALZEMESİ DAĞITIMI YAPTI

Yayınlanma Tarihi : Google News
BAŞKAN YAVUZ  EVLERE HİJYEN MALZEMESİ DAĞITIMI YAPTI
reklam

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Koronavirüsüne (Kovid-19) karşı olağan üstü bir çalışma örneği sergileyerek tedbir sınırlarını aşıp “EV EV HİJYEN MALZEMESİ DAĞITIMI YAPTI”

Söz konusu hemşerilerinin sağlığı ve hayatı olunca hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Başkan YAVUZ, Koronavirüsün (Kovid-19) duyulduğu ilk günden itibaren Devletin direktiflerine harfiyen uyarak kendisi de bizzat gece – gündüz demeden Belediyenin bütün birimlerini seferber ederek tedbirin her türlüsünü en düzeyde aldırdı.

 Hijyen Malzemelerinin evlere dağıtımı ile ilgili açıklama yapan Başkan YAVUZ; “Koronavirüsüne (Kovid-19) karşı tedbirlerimizi üst seviyelere çıkarttık. Bu bağlamda Ekibimizle birlikte ev ev hijyen malzemeleri dağıtıyoruz.

Değerli Hemşehrilerim; ” Koronavirüsü denen bu illetle Bir Milli Seferberlik anlayışı içerisinde mücadele ediyoruz. Bizimde sizlerden bir isteğimiz, bir ricamız var. ALLAH (c.c.) RIZASI İÇİN EVLERİMİZDE KALALIM.! ZORUNLU OLMADIKÇA EVDEN ÇIKMAYALIM.! “EVİMİZDE OLALIM, SAĞLIKLI KALALIM.” Dedi.

Hijyen Malzemeleri, Temizlik işleri müdürlüğü ekiplerince evlere dağıtımı yapıldı.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve masa
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, ağaç ve açık hava


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava
reklam